Історія виробництва почалася в 1912 році в маленькому місті Стрий на Західній Україні. Спочатку фабрика була спрямована тільки на місцевий ринок, але з часом вона переросла в дещо більше. У 1972 році українські дерев’яні вироби переросли в бізнес міжнародного масштабу. В даний час ми є лідерами на українському ринку і продовжуємо співпрацю з провідними країнами Європи (Норвегія, Швеція, Німеччина, Австрія, Італія, Франція…) і Америки. Ми пишаємося тим, що можемо надати високу якість, лояльні ціни і широкий асортимент продукції.

Тіволі є офіційним представником найбільшої фабрики в Україні по виробництву меблів з масиву бука і дуба, яка вже протягом більше 40 років є лідером серед експортерів стільців і столів торговельним компаніям Великобританії, Словаччини, Польщі, Білорусії, Казахстану та інших країн.

Одним з головних переваг є те, що ми використовуємо екологічно-чисті матеріали (бук, ясен, дуб), оброблені на сучасному високопродуктивному обладнанні, яке використовують висококваліфіковані фахівці. Ми надаємо Вам вибір з величезного асортименту меблів, що дає можливість для кожного знайти свій особливий виріб. Ми стежимо за тенденцією зміни дизайну інтер’єрів і завжди залишаємося в тренді.

Хвилюватися за якість і міцність виробу не доведеться, адже тільки в Тіволі кожен виріб перевіряється на міцність спеціальним роботом під вагою не менше 100 кг! Тому якщо говорити на чистоту – наші меблі прослужать вам десятки років.

Представники Кафе, Барів, Ресторанів, готелів, можете спати спокійно! Тому що саме консультанти Тіволі підберуть кращу пропозицію на передбачений бюджет, порадять правильний матеріал для виробів і дадуть відповідь на всі-всі Ваші питання (покрити стільниці лаком або меблевим маслом? Вибрати тканину або еко-шкіру?), а також будуть супроводжувати проект в подальшій експлуатації (заміна, реставрація, інше).

 Ми є так званим «Колумбом» – першопрохідцем, адже саме ми першими почали співпрацювати зі світовим маркетом, саме ми – перші українські виробники дерев’яних меблів, які почали брати участь у найпопулярнішій американській меблевій виставці в США (High Point Market), саме нашу продукцію Ви можете випадково зустріти в ресторанах, готелях, кафе не тільки в Україні, але і в Німеччині, Словаччині, Англії…

Ми напряму співпрацюємо з постачальниками тканин в Бельгії, Польщі, Італії, тому пропонуємо якість, за яку не потрібно переплачувати.

Ми використовуємо лаки тільки на водній основі! Головною відмінною рисою цього типу лаку є його екологічність. Для любителів еко-житла це найбільш оптимальний варіант: якість, надійність, відсутність шкідливих складових, а як наслідок – відсутність різкого, хімічного запаху.